טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

השכרת מדפסות לעסקים

למה לקנות אם אפשר להשכיר? השכרת מדפסות לעסקים ולמשרדים

 

היתרונות שיש למדפסת בבית העסק ובמשרד הם רבים, ואין להפחית מערכם. החל מהצורך בסריקת מסמכים או תמונות ברזולוציה גבוהה ועד לצורך בהדפסת מכתב מתוכנת תמלילים פשוטה. יש עסקים שבוחרים לקנות מדפסת ויש עסקים שמעדיפים השכרת מדפסות למשרד. בכל אחת מהדרכים נשמרים היתרונות שיש למשרד לניצול משאב נהדר זה. על השכרת מדפסות למשרד במאמר זה.

אחד מהיתרונות הבולטים של השכרת מדפסות למשרד הוא בכך שמאחורי כל מדפסת עומדת חברה שמתחזקת את המדפסת עצמה, נותנת מענה מלא לכל תקלה, החלפת טונרים ולכל שאלה טכנית בתפעול המדפסת.

דמי השכירות הם שנתיים, ומאפשרים לבעלי עסקים לבחון את הנחיצות של המשרד להשתמש במדפסת, ולהחליט בסוף תקופת ההשכרה האם להמשיך ולשכור מדפסת לתקופה נוספת, לקנות אחת למשרד או לוותר.

 

שיקולי דעת לפני השכרת מדפסות לעסקים

חברות מקצועיות שמתמחות בתחום של השכרת מדפסות למשרד יוכלו לייעץ לכל בעל עסק או משרד כיצד להתאים את המוצר לצורכי המשרד. להלן מספר שיקולי דעת שכדאי לקחת בחשבון לפני השכרת מדפסות לעסקים:

·         משרד גדול או קטן – למשרד קטן יהיה לרוב צורך במדפסת אחת לכל אנשי הצוות במשרד, אך ייתכן בהתאם לאופי בית העסק, שתידרש מדפסת אחת לצורכי מנהלת המשרד ועוד אחת לצורך של אנשי המשרד הנוספים.

התאמה של כמויות המדפסות תבחן על פי צורכי בית העסק.

·         כמות ההדפסות – חברה שמתמחה בתחום השכרת מדפסות לעסקים, תדע להתאים מדפסת על פי צורכי הדפוס הצפויים לאורך תקופה. היתרון בצד השכרת מדפסות לעסקים הוא שאם לאחר פרק זמן התברר שהצורך הוא גדול או קטן יותר ממה שחשבתם בתחילה, אפשר יהיה להחליף את המדפסת ולהתאימה לצורכי המשרד המדויקים.

·         התאמת תכונות המדפסת לצורכי המשרד – יש לא מעט פעולות שהמדפסת תוכל להפיק עבור המשרד: הדפסה של חומרי דפוס יוקרתיים כמו; כרטיסי ביקור ומגזינים, מהירות הדפסה גבוהה, הדפסה דו-צדדית, התחברות לטכנולוגיות מתקדמות ועוד.

 

התאמת מדפסת, השכרה וקבלת שירות מקצועי תוכלו לקבל במקום אחד – חברת גיוונים, המתמחה בייעול וקיצוץ עלויות הדפוס בבתי עסק רבים בישראל, יכולה לייעל כל עסק בתחום הפקות הדפוס.
מוזמנים לפנות אלינו
: 03-5101636

2all - בניית אתרי אינטרנט