טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

השכרת מכונות צילום למשרד


השכרת מכונות צילום למשרד – הזדמנות לחסוך בהוצאות מיותרות

מחפשים את הדרך לצמצם בהוצאות ההדפסה בעסק מבלי להתפשר על איכות ושירות? הגעתם למקום הנכון. חברת גיוונים מציעה ייעוץ מקצועי לייעול עלויות הדפוס אצלכם בעסק. אתם תופתעו לגלות שאפשר לצמצם את עלויות הדפוס כמעט בחצי מבלי לפגוע באיכות השירות ללקוחות ולעובדים.

השכרת מכונת צילום פוטרת אתכם מרכישת ציוד יקר, מימון עלויות תחזוקה חודשיות למכונות צילום ורכישת טונרים יקרים. השכרת מכונות צילום מבטיחה לכם מכונת צילום מתקדמת וחדישה יחד עם שירות תיקונים ותמיכה טלפונית. בכל מקרה של תקלה, בעיה או שאלה יש לכם לאן לפנות.

כיצד פועל השירות?

אחרי שנים רבות בהן רכישת מכונת צילום הייתה המוצא היחיד, אנו שמחים להציע חלופה זולה, יעילה ונכונה יותר בעבור פעילות עסקית רציפה. השכרת מכונות צילום למשרד מתבצעת על ידי עסקים מכל הסוגים בכל רחבי הארץ.

 את בחירת מכונת הצילום המתאימה לכם ביותר תבצעו יחד עם צוות מקצועי מטעם שיאפיין את הצרכים והציפיות שלכם. תשלום חודשי קבוע ישקף את עלות השכרת המכונה, עלויות ההדפסה (טונרים, ניירות צילום) והשירות הטכני. את כל החומרים הדרושים לכם להדפסה שוטפת תקבלו במשלוח מהיר עד לבית העסק. ישנה אפשרות למסלולים בהם תחויבו בהתאם לשימוש במתכונת של לא השתמשת-לא שילמת.

איך לחסוך בהוצאות?

רוב המשרדים עושים שימוש יתר במכונת הצילום. העובדים שולחים מסמכים להדפסה ללא כל הגבלה ומדפיסים פעמים רבות מסמכים מיותרים לחלוטין או מסמכים לשימוש אישי. מעבר לשימוש נכון, יעיל וחסכוני במכונת הצילום יוכל לחסוך לכם מאות שקלים בחודש ואף יותר. תוך הדפסה משני צדי הדף, מעקב אחר כמות ההדפסות, מעבר לשימוש במדפסות חסכוניות בצריכת דיו ורכישה של טונרים איכותיים במחירים אטרקטיביים, אתם חוסכים בהוצאות מבלי לצמצם את כמות ההדפסות החיוניות לפעילות השוטפת של העסק.   

מכונות צילום להשכרה – איך זה משתלם?

פעילות עסקית שוטפת דורשת לפחות מכונת צילום טובה אחת תקינה בכל משרד. השימוש היומיומי במכשיר יחד עם הרכיבים האלקטרוניים העדינים, גורמים ללא מעט תקלות ושיבושים בעבודת המכונה. כמעט בכל המשרדים מכונות הצילום מתקלקלות ונתקעות אחת ליומיים לפחות. אותם בעלי עסקים ששוכרים מכונות צילום פותרים כל תקלה בשיחת טלפון אחת מהירה אל צוות הטכנאים. בהעדר בעלות ישירה על המכונה אתם אנכם אחראים לטיפול בתקלות או תחזוקת המכונה.

צוות שירות מטעם חברת גוונים מגיע אליכם לטובת טיפול במכונה, תיקונים וגם החלפת טונרים. עשו לכם הרגל לטפל במכונות הצילום שלכם עם צוות מקצועי מומחה. בתום תקופת ההשכרה תוכלו לבחור לרכוש את המכונה, להאריך את תקופת ההשכרה או להחליף את המכונה בדגם חדיש יותר. ניתן לשכור מכונות צילום לתקופות קצרות של כמה חודשים ולתקופות ארוכת של כמה שנים.


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מקצועי לצמצום הוצאות הדפוס, חייגו אלינו עוד היום :  03-5101636.


2all - בניית אתרי אינטרנט