טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

טונרים זולים


טונרים זולים- הקנייה החכמה למשרדים

שירותי הדפסה במשרדים צורכים משאבים כלכלים נרחבים, בין אם מדובר על טונרים ודיו להחלפה, תיקון רכיבים, וכמובן עלויות של דפי צילום, גריסה, הובלה ועוד. אחת הדרכים להביא לחיסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה הוא באמצעות רכישת טונר זול למדפסת. אך האם טונר זול הוא בהכרח פחות איכותי? מה ההבדלים בין טונר זול לטונר "רגיל".

טונר, הוא רכיב נלווה למדפסות לייזר, בשנים האחרונות, השימוש בו רווח יותר ויותר עקב התמורות האקולוגיות והאקונומיות למשתמשים. הוא חסכוני, עומד בקצב הדפסה של אלפי דפים, נקי יותר, משמש את העסק לאורך זמן, ובכל המקרים, מחזיר את ההשקעה שלו. ויחד עם זאת טונר מקורי הוא מצרך יקר, אשר עשוי להגיע לעלות של מאות שקלים, ובמידה ובית עסק מחזיק מספר מדפסות גם לעלויות של אלפי שקלים.

טונר תואם לעומת טונר מקורי

טונר מקורי הוא הטונר, הנושא את שם היצרנית, הוא מיוצר עבור דגם מסוים או מספר דגמים של המדפסת, לעומת זאת, הטונר התואם מיוצר על ידי חברה מקבילה ליצרנית, אשר מתאימה את מבנה הטונר למדפסת, ומציעה את אותו מוצר בפחות כסף. אותה איכות, אותה כמות, אותם ביצועים רק ללא עלות המותג והלוגו. טונרים זולים בשימוש נרחב חוסכים אלפי שקלים לבעלי עסקים אשר בוחרים לבצע בהם שימוש.

כללים לרכישת טונר

הקפידו להתאים את הטונר לדגם המדפסת- שוק קיימים מאות סוגים של מדפסות, לעיתים טיונר אחד יכול בהחלט להתאים לכמה דגמים של חברת המדפסת המובילה, ולעיתים לא, אם אינכם בטוחים, התייעצו עם הספק הטיונרים להתאמה אופטימאלית.

בחירת ספק- הקפידו לבחור בספק, אשר דוגל בשירות של one stop shop ויוכל להציע לעסק שלכם מעטפת של שירותים הכוללת תיקונים, אספקה מידית ומהירה של טונרים תואמת לכל סוגי המדפסות, אספקת מכשור משרדי נלווה, במידת הצורך, אספקת מדפסות וכן מתן מענה טלפוני בשעות העבודה.


גיוונים, מעניקים פתרונות מכשור משרדי והדפסה עבור בתי עסק, התרשמו ממגוון המדפסות והטונרים המתקדמים בתחום, במחיר ללא תחרות ליצירת קשר והזמנות טלפון: 03-5101636 נייד: 052-4704880.

 

2all - בניית אתרי אינטרנט