טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

טונרים למדפסות לייזר סמסונג

טונר מדפסת סמסונג

הוצאות ההדפסה במשרד יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש, כמובן, בהתאם לגודל המשרד וכמות המדפסות. אחד המרכיבים המרכזיים, שמשפיעים באופן משמעותי על העלות הוא הטיונרים. על אף שבשנים האחרונות עולה השימוש בטיונרים חסכוניים, שמאפשרים הדפסות של אלפי דפים פר יחידה, עדיין טיונר מקורי עלול להיות הוצאה כבדה בת מאות שקלים לעסק.

ישנם עסקים פרטיים כמו חברות שילוח, סחר, רשתות קמעונאיות ועוד, אשר מייצרים נפח עבודה רחב, ואשר נדרשים גם להחלפה ברמה השבועית של טונרים למדפסות לייזר סמסונג. אחת הדרכים לקצץ בעלויות, וליהנות מרמת שירות טובה, היא באמצעות בחירת טונר למדפסת לייזר סמסונג תואם.

מהו טונר תואם?

טונר תואם הוא טונר הזהה במבנה שלו לטונר המיוצר על ידי חברת המדפסות, להבדיל ממנו, הוא נמכר בעלות נמוכה יותר באופן משמעותי, וזאת ללא פגיעה באיכות ההדפסה, קצב ההדפסה, וטכנולוגיית ההזרקה, הטיונר מגיע בתוך מבנה חדש, כך שגם לא קיים מרכיב של בלאי, כמו במקרה של טונרים ממוחזרים. למעשה, בתי עסק רבים, לרבות משרדים ממשלתיים, אשר מייצרים נפח עבודה גבוה, כבר נהנים מחיסכון משמעותי בעלויות שלהם באמצעות בחירה בטונר תואם.

האם קיימים הבדלים בין הטונרים ביחס לדגמי המדפסות?

קיימים הבדלים במבנה הטיונרים, נפחם והסוג שלהם, קיימים טונרים צבעוניים וטונרים שחור לבן, טונרים המיועדים למדפסות גדולות במיוחד לעומת מדפסות בגודל בינוני, המתאימות למשרדים קטנים יותר. ניתן אף לרכוש סט של טונרים צבעוניים, וטונרים בעלי צבע מסוים (רלוונטי מאוד למשרדים, אשר עובדים עם אישורים פורמליים, ומבדלים את המסמכים שלהם באמצעות גוון).

על מה לשים דגש בעת בחירת ספק טונרים?

אחת מאמות המידה היא כמובן בבחירת ספק אמין ואיכותי, אשר מייבא את הטונרים ממקור מוסמך, ומעניק שירות רציף ושוטף. כמו כן, חשוב לבחור בספק, אשר מחזיק מלאי והיצע נרחב של טונרים עבור המדפסות המובילות בשוק. בחרו בספק, אשר מעניק אחריות.

גיוונים, מספקת פתרונות הדפסה, דיו וטיונרים לבתי עסק, מתמחה בקיצוץ עלויות הדפוס ללקוחותיה, ורואה כערך עליון את הצורך בשירות אמין ומהיר.
להזמנות ויצירת קשר:
טלפון: 03-5101636 נייד: 052-4704880.

2all - בניית אתרי אינטרנט