טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

כמה עולה טונר למדפסת לייזר


כמה עולה טונר למדפסת לייזר וכמה כדאי לשלם

אם חשבתם שמדפסת טובה תוכל להדפיס באותה הרמה גם כאשר תתקינו טונרים באיכות נמוכה, מהר מאוד תבחינו בהבדלים. הטונר הוא הלב של המדפסת, אם הוא אינו איכותי, גם המדפסת החדישה ביותר לא תצליח לספק לכם הדפסה איכותית.

שימוש קבוע במדפסת יביא אתכם למצב בו יהיה עליכם לרכוש טונר חדש אחת לחודש או אחת לחודשיים. על כן, כל רכישה של מדפסת יש להתחיל בבדיקת מחיר הטונר המתאים לה. סקירה מהירה של המחירים בתחום תגלה לכם שטונרים שמתאימים למדפסות יקרות זולים בצורה משמעותית בהשוואה לטונרים המיועדים למדפסות זולות.

כמה עולה דיו למדפסת ביתית?

מדפסות ביתיות נמכרות היום במחירים נמוכים של 270-600 שקלים לדגמים חדישים של המותגים המובילים בתחום. מחיר טונר למדפסת לייזר ביתית נע בין 100 שקלים ועד 300 שקלים (מחיר לטונר מקורי). ניתן לרכוש גם טונרים לא מקוריים שמוזילים את העלויות, אך לא תמיד מאפשרים הדפסה איכותית. שימוש בטונר לא מקורי אפשרי במקרים בהם מדובר בהדפסה של מסמכים פשוטים. אם תרצו ליהנות מהדפסה באיכות הגבוהה ביותר אותה מסוגלת המדפסת לספק, עליכם להקפיד לעשות שימוש רק בטונרים מקוריים.


סוגים של טונרים למדפסות – כדאי לדעת

בכל פעם בה תשאלו כמה עולה טונר למדפסת לייזר מיד ישאלו אתכם האם אתם מעוניינים בטונר מקורי, טונר חליפי או טונר ממוחזר. על מנת לבחור נכון ולקבל תמורה מלאה בעד כספכם עליכם להבין את ההבדלים בין סוגי הטונרים.

טונר מקורי מיוצר על ידי אותה חברה המייצרת את המדפסת. הוא מתאים למדפסת שלכם בצורה הטובה ביותר ונמכר עם אחריות יצרן. הכול מסכימים כי שימוש בטונר מקורי הוא הנכון ביותר בעבור המדפסת, אך המחירים הגבוהים של הטונרים המקוריים אינם תמיד מאפשרים זאת.

טונר ממוחזר הוא טונר משומש (ריק) שהועבר אל חברה הממלאת אותו מחדש בדיו, ומשווקת אותו במחיר מוזל מזה של הטונר המקורי. קניית טונר ממוחזר תורמת לשמירה על סביבה ירוקה תוך חיסכון בעלויות. הבעייתיות מתחילה כאשר הטונר המשומש אינו מתאים בדיוק למדפסת עקב שחיקה. טונר ממוחזר לא תמיד מספק עבודת הדפסה ברמה של טונר מקורי.

טונר חלופי הוא האופציה הזולה ביותר. מדובר בטונרים המיוצרים על ידי חברות חיצוניות בהתאמה מלאה לכל סוגי המדפסות הפופולריות. כיום, ניתן לרכוש טונר חליפי עם יכולות הדפסה טובות כמעט כמו אלו של טונרים מקוריים. היתרון המשמעותי ביותר הוא המחיר. החיסרון הוא העדר אחריות של החברה למוצר.


ייעוץ לבחירה נכונה של טונרים למדפסות וייעול השימוש בהם הוא המקצוע שלנו בחברת גוונים.
לקנייה של טונרים איכותיים לביצועים הטובים ביותר, חייגו אלינו 03-5101636.

2all - בניית אתרי אינטרנט