טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

מדפסות לעסק

צורכי דפוס בניהול עסק ומשרד – מדפסות לעסקים

 

העידן הדיגיטלי משרת את בתי העסק ומייעל מאוד את עבודתם. שליחת מייל בהקלדה מהירה, שיחת וידיאו ממדינה למדינה, תוכנות המאפשרות עריכת מסמך על ידי מספר אנשים בו-זמנית ועוד ועוד אפשרויות, שמשכללות את יכולות אנשי המקצוע במשרד ובעסק, וממתגות את המשרד בצורה טובה ומקצועית. אך לצידן קיים הדפוס, והוא עדיין כאן, וכנראה יישאר כאן תמיד. כי יש דברים, שלמרות השינויים, יידרשו תמיד את הדפוס.

 

מדוע צריך מדפסת לעסק?

קיים שוני בין משרד למשרד ובין עסק אחד למשנהו, אך בכל זאת קיים מכנה משותף לצורך של כל אותם משרדים להחזיק ברשותם מדפסות לעסקים, שזהו יעודן והוא שונה בתכלית ממדפסת לשימוש ביתי.

·        
סריקת מסמכים - בעזרת מדפסת לעסק תוכלו לסרוק מסמכים חשובים או תמונות באיכות וברזולוציה גבוהה מאוד.   מדוע חשוב שתהיה לכם האופציה? הגיע לקוח לעסק ובידו מפרט של תוכנית אדריכלית או סקיצה של מגזין לפרסום,   ואין באפשרותו להשאיר את העותק היחיד שיש ברשותו. סריקה מהירה של המסמך תאפשר לכם לתייק את המידע   בתיקיית הלקוח במחשב, ולשלוף אותה לצורכי עבודה בכל זמן נדרש.

·       לנהל פגישה בצורה מקצועית – יצאתם לפגישה עסקית או ניהלתם אחת כזאת בחדר הישיבות שלכם, האם             השארתם חומר מקצועי על העסק שלכם? מדפסת לעסק היא כלי נהדר ומקצועי לשכפול תוכן פרסומי על בית העסק   שלכם. משהו שתשאירו בידיהם של הלקוחות, שישמש כתזכורת על מה העסק שלכם ומה יש לכם להציע.

 מדפסות לעסק מקצועיות יאפשרו לכם להגיש חומר דפוס איכותי וימתגו אתכם בפני הלקוחות כעסק מקצועי ביותר.

·        
הפקת חומרי דפוס ייעודים לפגישה – לא כל דבר דורש הפקה של בית דפוס. לעיתים מדובר בפגישה חד פעמית     עם מספר אנשים, ובכל זאת תרצו לשדרג אותה בערך מוסף. למה שלא תדפיסו שאלוני משוב, מספר דפי טיוטה עם   לוגו של החברה או כל חומר דפוס שישמש את לקוחותיכם לצורך אישי של כתיבת נקודות מרכזיות בזמן הפגישה.

מדפסות לעסק הן מוצר הכרחי לכל בית עסק שמכבד את עצמו, וכדאי לבדוק בקטלוגים מקצועיים של חנויות למכירת מדפסות וטונרים על מדפסת לעסק שתמלא את הצרכים המדויקים שלכם.


יש לכם שאלה על התאמת המדפסת לצורכי המשרד?
מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת גיוונים: 03-5101636

2all - בניית אתרי אינטרנט