טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

מדפסת לייזר אלחוטית מומלצת


מדפסת לייזר אל חוטית מומלצת

מדפיסים מסמכים באינטנסיביות? עובדים עם לקוחות ובירוקרטיה? נדרשים ליעל את עלויות התפעול במשרד? מחפשים פתרון חסכוני במקום, כסף וזמן על מנת לתת מענה מהיר ומשולב לצרכים המשרדיים שלכם? מדפסת לייזר אלחוטית, היא ככל הנראה הכלי, שייתן לכם מענה מלא לצרכי המשרד הרבים שלכם.

למה מדפסת לייזר אלחוטית משולבת?

מדפסת אלחוטית משולבת מציעה מכשיר אחד בעל פונקציות, הנותנות מענה לצרכי המשרד השוטפים: בין אם מדובר על שליחת פקס, סריקת מסמך, שליחת מייל של קובץ סרוק למחשב המחובר לרשת, צילום מסמכים, הכולל צילום דו כיווני, צילום והעתקה של עשרות דפים בלחיצת כפתור וכמובן מתן מענה משולב למספר עמדות מחשב.

למי מתאימה מדפסת לייזר משולבת אלחוטית?

מדפסת לייזר אלחוטית מומלצת ומתאימה למשרדים בינוניים וגדולים, אשר נדרשים לספק מענה לעשרות עמדות עבודה ביום, ומתמודדים עם נפח גבוה של עבודות צילום, סריקה ופקסימיליה. מדפסת הלייזר המשולבת תוכל לסרוק ולקרוא כל קובץ, בכל פורמט, תסייע לייעל תהליכי עבודה בזכות הדפסה מהירה של עשרות דפים בדקה, תנהל מעקב אחר שליחת הזמנות מתחנות, כך שכל הזמנה מסתיימת לפני שמתחילה חדשה, תתריע כאשר הטונר מתקרב לסיום, וכאשר כמות הדפים בתא המיועד, אינם מספיקים לאורך המסמך הנבחר.

למכשירים המשולבים יתרונות רבים, הם חוסכים במקום, ודורשים שטח השווה בגודלו לחצי שולחן עבודה, הם משרתים עמדות עבודה רבה בעת אחת, הם נשענים על טונרים חסכוניים, אשר מאפשרים הדפסה של עשרות דפים בדקה ובחסכון גדול, ובנוסף הם מייתרים את הצורך של בתי עסק לרכוש אמצעים נוספים נפרדים כמו פקסימיליות וסורקים. אבל אחד האלמנטים החשובים ביותר, שמספקים המכשירים המשולבים הוא בחיסכון התהליכי העבודה, שכן המדפסת המשולבת מתחברת לרשת של בית העסק, ויכולה לנתב ולשלוח את המסמכים ישירות אל המחשב, מערכת המידע וכתובת המייל של בעל התפקיד, ובכך לחסוך תהליכי עבודה כפולים, בלבול וכמובן, מקום בנפח האחסון.

גיוונים, מעניקה פתרונות הדפסה משולבים, חדשניים ובהתאמה אישית לבתי עסק בישראל, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון המכשירים והעזרים הנלווים ולהתחיל לחסוך אלפי שקלים בשנה.

לשיחת ייעוץ והזמנות:
טלפון: 03-5101636 נייד: 052-4704880.

2all - בניית אתרי אינטרנט