טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

מדפסת לייזר משולבת HP


מדפסת לייזר משולבת אלחוטית
HP- השותף העסקי שלך

בתי עסק רבים המחפשים פתרונות מיכון משולבים למשרד, בוודאי ישמחו לשמוע על אחת המדפסות הטובות והאמינות בשוק, אשר קנתה לה שם למרחקים. מדפסת לייזר משולבת אלחוטית HP, אשר מספקת ביצועים מהירים, ומייעלת את קצב העבודה וחוסכת זמן יקר על עיבוד ושליחת מסמכים בפורמטים שונים.

מדפסת לייזר משולבת עם יכולות יוצאות מגדר הרגיל

כאשר מדברים על נפחי עבודה גדולים במיוחד, נראה כי מדפסת לייזר משולבת HP היא הבחירה החכמה לעסקים בישראל ובכל העולם. היא מהירה, חסכונית, בעלת תוכניות הדפסה מגוונות, והיא מאפשרת חיבור לרשת הארגון, ומשמשת מספר עמדות עבודה. בשל תכונות אלה היא מספקת חיסכון משמעותי במקום ובהקיפי הוצאות אחזקה ותחזוקה.

מדפסת לייזר משולבת צבעונית HP נטענת על ידי מחסנית דיו טונר חסכוני במיוחד, אשר מאפשר הדפסה של אלפי דפים במהירות ויעילות, וכמו שנאמר גם ממספר עמדות מגבילות.
עם תכונות מנצחות כמו כ 30 דפים מודפסים לדקה, איכות הדפסה גבוהה, מגשי הזנה, המאפשרים העתקה ושליחת פקסים מפורמטים שונים כמו
A4‏, A5‏, A6‏, B5 ‏(JIS)‏, C5‏, DL‏, 16K, גלויות, גלויות בגודל כפול, ומגש נוסף לפורמטים של A4, A5, B5, תצוגת LCD, המאפשרת ניתוב של מסמכים מן המדפסת אל תחנות העבודה, עם ממשקים מובנים וישירים אל מערכות המידע של הארגון ותיבות המייל של המשתמשים (לאחר פעולת הגדרה פשוטה וקצרה במערכת) עם אחריות לשנה, ותמיכה טכנית מובנית, לאורך כל שעות היממה, נראה כי מדפסת הלייזר של HP מהווה פתרון תפעולי טוב לכל מי שיבחר בה.

עסקים חכמים חושבים חיסכון

מדפסת משולבת מאפשרת לעסקים רבים למצות טוב יותר את החלל שלהם, המדפסת חוסכת מקום רב, ומייתרת את הצורך באחזקת מכשור משרד נוסף כמו סורקים, פקסימיליות ועוד. השילוב המנצח של טונרים חסכוניים, ואף טונרים תואמים בעלות מופחתת יחד עם מדפסת משולבת יוצר תמהיל מנצח, שחוסך לעסק כסף רב.


גיוונים, שיווק ואספקה של מדפסות, מיכון משרדי וטונרים לבתי עסק, אספקת שירותי אחזקה ותחזוקה, מתן מענה ותמיכה טכנית לכל אורך שעות היום לפרטים ויצירת קשר: 03-5101636 נייד: 052-4704880

2all - בניית אתרי אינטרנט