טלפון להזמנות
03-5101636

משלוח חינם
תוך 24 שעות

חיפוש :

מדפסת לייזר צבעונית משולבת סמסונג


מדפסת לייזר צבעונית משולבת סמסונג

מדפסת צבעונית היא אחד מהאמצעים, אשר השימוש בהם נעשה במשורה, וזאת בשל עלויות התפעול היקרות יותר ממדפסת שחור לבן, התאמת הדיו בגוונים שונים, טכנולוגיית ההדפסה ועוד.
ניכר, כי אם אין צורך בכך, בין אם מדובר במסמך פנימי, מזכר, טיוטה או כל נייר אחר, בתי עסק ימנעו מלהדפיס בתוכניות צבעוניות. כיום, ניתן בהחלט ליהנות מרמת שירות גבוהה וחסכונית באמצעות מדפסת לייזר צבעונית משולבת סמסונג, שמציעה פונקציונאליות גבוהה לצד חיסכון משמעותי עבור בתי עסק.

מדפסת לייזר צבעונית סמסונג- סוסת עבודה אמינה ומקצועית

מלבד היותה של מדפסת לייזר משולבת צבעונית סמסונג ורסטילית היא מציעה מהירות צילום והדפסה מהירות של מעל 30 דפים בדקה בממוצע, כמו כן היא מגיע עם זיכרון של מעל 256 מגה בייט, הניתן להרחבה כמעט כפולה, מה שמאפשר שליחת עבודות מיותר תחנות עבודה. עם יכולות הדפסת דופלקס (דו צדדיות) מובנות, שליחת פקס ישירות מהמחשב (באמצעות חיבור USB) יכולת שליחת פקס למייל, אשר חוסכת זמן רב בתהליכי עבודה, מגירת נייר עם אופציה של עד 770 דפים, הזנת מסמכים אוטומטית של עד 50 דפים, הדפסה משופרת באמצעות טכנולוגיית ReCP, המאפשרת מניעה של מרווחים לבדים וחוסכת במקום ובדיו, ועמידה בעומס של 50,000 דפים בחודש, הופכים את מדפסת לייזר צבעונית משולבת סמסונג לסוסת עבודה, שתשרת את בית העסק לשנים רבות.

מדפסת משולבת איכותי וספק שירות אמין יניבו עסקה מוצלחת

מדפסת, כמו כל אמצעי משרדי נדרשת לתחזוקה ואחזקה לרבות החלפתם כמו דיו, תיקון של רכיבים, טיונרים ועוד. בטרם הזמנת מדפסת לייזר משולבת חשוב להפקיד על בחירת ספק אמין, שיעניק שירות בזמינות גבוהה, ויוכל לספק כל סוג של טונר ומכשור נלווה הנדרש לעבודה השוטפת במשרד. חשוב לבחור בספק הדוגל במדיניות של שקיפות, שתבוא לידי ביטוי בחשיפת המחירים. העדיפו ספק, שנותן מענה מהיר ומידי, ומעניק תמיכה און ליין בכל שעות היממה.


גיוונים, פתרונות הדפסה עבור משרדים ובתי עסק, מציעים מכשור משרדי מהיצרנים המובילים, שירות תיקונים טיונרים ודיו, לפרטים והזמנות טלפון: 03-5101636 נייד: 052-4704880

2all - בניית אתרי אינטרנט