מדפסת צבעונית היא אחד מהאמצעים, אשר השימוש בהם נעשה במשורה, וזאת בשל עלויות התפעול היקרות יותר ממדפסת שחור לבן, התאמת הדיו בגוונים שונים, טכנולוגיית ההדפסה ועוד. ניכר, כי אם אין צורך בכך, בין אם מדובר במסמך פנימי, מזכר, טיוטה או כל נייר אחר, בתי עסק ימנעו מלהדפיס בתוכניות צבעוניות. כיום, ניתן בהחלט ליהנות מרמת שירות גבוהה וחסכונית באמצעות מדפסת לייזר צבעונית משולבת סמסונג, שמציעה פונקציונאליות גבוהה לצד חיסכון משמעותי עבור בתי עסק.
ברוכים הבאים למאה ה-21, ישנם הרבה חפצים בעיקר אלקטרונים שמלווים אותנו עת הגיענו למאה ה-21, הפלאפונים, הטאבלטים, המצלמות וכיוצ״ב. מספר חברות עומדות בראש כמנהיגות עולם הטכנולוגיה, אלו שמושכות במושכות ומובילות אותו אל תוך המאה ה-21, אחת מהן היא חברת סאמסונג ואחד המכשירים אשר באמתחתה של החברה היא מדפסת לייזר סמסונג, או מדפסת לייזר משולבת סמסונג יותר נכון לומר.
בתי עסק רבים המחפשים פתרונות מיכון משולבים למשרד, בוודאי ישמחו לשמוע על אחת המדפסות הטובות והאמינות בשוק, אשר קנתה לה שם למרחקים. מדפסת לייזר משולבת אלחוטית HP, אשר מספקת ביצועים מהירים, ומייעלת את קצב העבודה וחוסכת זמן יקר על עיבוד ושליחת מסמכים בפורמטים שונים.
מדפיסים מסמכים באינטנסיביות? עובדים עם לקוחות ובירוקרטיה? נדרשים ליעל את עלויות התפעול במשרד? מחפשים פתרון חסכוני במקום, כסף וזמן על מנת לתת מענה מהיר ומשולב לצרכים המשרדיים שלכם? מדפסת לייזר אלחוטית, היא ככל הנראה הכלי, שייתן לכם מענה מלא לצרכי המשרד הרבים שלכם.
העידן הדיגיטלי משרת את בתי העסק ומייעל מאוד את עבודתם. שליחת מייל בהקלדה מהירה, שיחת וידיאו ממדינה למדינה, תוכנות המאפשרות עריכת מסמך על ידי מספר אנשים בו-זמנית ועוד ועוד אפשרויות, שמשכללות את יכולות אנשי המקצוע במשרד ובעסק, וממתגות את המשרד בצורה טובה ומקצועית. אך לצידן קיים הדפוס, והוא עדיין כאן, וכנראה יישאר כאן תמיד. כי יש דברים, שלמרות השינויים, יידרשו תמיד את הדפוס.
אם חשבתם שמדפסת טובה תוכל להדפיס באותה הרמה גם כאשר תתקינו טונרים באיכות נמוכה, מהר מאוד תבחינו בהבדלים. הטונר הוא הלב של המדפסת, אם הוא אינו איכותי, גם המדפסת החדישה ביותר לא תצליח לספק לכם הדפסה איכותית.
הוצאות ההדפסה במשרד יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש, כמובן, בהתאם לגודל המשרד וכמות המדפסות. אחד המרכיבים המרכזיים, שמשפיעים באופן משמעותי על העלות הוא הטיונרים. על אף שבשנים האחרונות עולה השימוש בטיונרים חסכוניים, שמאפשרים הדפסות של אלפי דפים פר יחידה, עדיין טיונר מקורי עלול להיות הוצאה כבדה בת מאות שקלים לעסק.
שירותי הדפסה במשרדים צורכים משאבים כלכלים נרחבים, בין אם מדובר על טונרים ודיו להחלפה, תיקון רכיבים, וכמובן עלויות של דפי צילום, גריסה, הובלה ועוד. אחת הדרכים להביא לחיסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה הוא באמצעות רכישת טונר זול למדפסת. אך האם טונר זול הוא בהכרח פחות איכותי? מה ההבדלים בין טונר זול לטונר "רגיל".
אחד מהמושגים השגורים בעולם מדפסות הלייזר הוא טונר למדפסת לייזר. טונר לייזר הוא המכשיר שממנו הצבע נובע בדומה למכלי הדיו במדפסות רגילות. בדרך כלל הטונר במדפסת לייזר מגיע עם רכישת המדפסת Built In, אך ישנם שני סוגים שונים של טונר, טונר חליפי למדפסת לייזר, שנקרא גם טונר תואם וטונר ממוחזר כשמו כן הוא ונסביר בהמשך.
מחפשים את הדרך לצמצם בהוצאות ההדפסה בעסק מבלי להתפשר על איכות ושירות? הגעתם למקום הנכון. חברת גיוונים מציעה ייעוץ מקצועי לייעול עלויות הדפוס אצלכם בעסק. אתם תופתעו לגלות שאפשר לצמצם את עלויות הדפוס כמעט בחצי מבלי לפגוע באיכות השירות ללקוחות ולעובדים.
היתרונות שיש למדפסת בבית העסק ובמשרד הם רבים, ואין להפחית מערכם. החל מהצורך בסריקת מסמכים או תמונות ברזולוציה גבוהה ועד לצורך בהדפסת מכתב מתוכנת תמלילים פשוטה. יש עסקים שבוחרים לקנות מדפסת ויש עסקים שמעדיפים השכרת מדפסות למשרד. בכל אחת מהדרכים נשמרים היתרונות שיש למשרד לניצול משאב נהדר זה. על השכרת מדפסות למשרד במאמר זה.
טואול - בניית אתרים