1. מדפסות
  2. מאמרים

מדפסת צבעונית היא אחד מהאמצעים, אשר השימוש בהם נעשה במשורה, וזאת בשל עלויות התפעול היקרות יותר ממדפסת שחור לבן, התאמת הדיו בגוונים שונים, טכנולוגיית ההדפסה ועוד.
ברוכים הבאים למאה ה-21, ישנם הרבה חפצים בעיקר אלקטרונים שמלווים אותנו עת הגיענו למאה ה-21, הפלאפונים, הטאבלטים, המצלמות וכיוצ״ב.
בתי עסק רבים המחפשים פתרונות מיכון משולבים למשרד, בוודאי ישמחו לשמוע על אחת המדפסות הטובות והאמינות בשוק, אשר קנתה לה שם למרחקים.
מדפיסים מסמכים באינטנסיביות? עובדים עם לקוחות ובירוקרטיה? נדרשים ליעל את עלויות התפעול במשרד? מחפשים פתרון חסכוני במקום, כסף וזמן על מנת לתת מענה מהיר ומשולב לצרכים המשרדיים שלכם?
העידן הדיגיטלי משרת את בתי העסק ומייעל מאוד את עבודתם. שליחת מייל בהקלדה מהירה, שיחת וידיאו ממדינה למדינה, תוכנות המאפשרות עריכת מסמך על ידי מספר אנשים בו-זמנית ועוד ועוד אפשרויות
אם חשבתם שמדפסת טובה תוכל להדפיס באותה הרמה גם כאשר תתקינו טונרים באיכות נמוכה, מהר מאוד תבחינו בהבדלים.
הוצאות ההדפסה במשרד יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש, כמובן, בהתאם לגודל המשרד וכמות המדפסות. אחד המרכיבים המרכזיים, שמשפיעים באופן משמעותי על העלות הוא הטונרים.
שירותי הדפסה במשרדים צורכים משאבים כלכלים נרחבים, בין אם מדובר על טונרים ודיו להחלפה, תיקון רכיבים, וכמובן עלויות של דפי צילום, גריסה, הובלה ועוד.
אחד מהמושגים השגורים בעולם מדפסות הלייזר הוא טונר למדפסת לייזר. טונר לייזר הוא המכשיר שממנו הצבע נובע בדומה למכלי הדיו במדפסות רגילות.
מחפשים את הדרך לצמצם בהוצאות ההדפסה בעסק מבלי להתפשר על איכות ושירות? הגעתם למקום הנכון. חברת גיוונים מציעה ייעוץ מקצועי לייעול עלויות הדפוס אצלכם בעסק.
היתרונות שיש למדפסת בבית העסק ובמשרד הם רבים, ואין להפחית מערכם. החל מהצורך בסריקת מסמכים או תמונות ברזולוציה גבוהה ועד לצורך בהדפסת מכתב מתוכנת תמלילים פשוטה.
logo בניית אתרים