קנו מדפסת ותהנו מהנחה של 20% על טונרים תואמים !!


טונר לייזר

אחד מהמושגים השגורים בעולם מדפסות הלייזר הוא טונר למדפסת לייזר. טונר לייזר הוא המכשיר שממנו הצבע נובע בדומה למכלי הדיו במדפסות רגילות.

בדרך כלל הטונר במדפסת לייזר מגיע עם רכישת המדפסת Built In, אך ישנם שני סוגים שונים של טונר, טונר חליפי למדפסת לייזר, שנקרא גם טונר תואם וטונר ממוחזר כשמו כן הוא ונסביר בהמשך.

 

הסיבות שישנן אפשרויות שונות לתחליפים לטונר (וזה אחד החסרונות במדפסת לייזר) שהוא יכול להיות יקר, אם תרצו מטפורה קלה לנושא, אז הטונר לייזר למדפסת הוא כמו הסכיני הגילוח ג׳ילייט לידית של הסכין, ההבדל מן הסתם שלטונר למדפסת לייזר יש תחליף בעוד לסכינים אין.

 

מה זה בעצם טונר לייזר?

 בשביל להבין יותר לעומק מהו טונר למדפסת לייזר, אולי כדאי להבין איך מדפסת לייזר עובדת, כמה שלבים לכך ונסביר באופן פשוט:

 

השלב הראשוני, האימג׳ אשר מועבר לזיכרון של המדפסת בצורת פיקסלים, (אותן נקודות בתמונות דיגיטליות) בשלב זה של התהליך נקבע איזה מן הנקודות מיעודות להשחרה ואילו נשארות לבנות.

 

השלב שלאחר מכן, התוף והלייזר. הלייזר צורב על גבי יריעה מיוחדת על התוף המסתובב את הנקודות הטעונות חשמל (שחורות) והאי טעונות (לבנות, צבע הדף) את צורת האימג׳ הרצויה.

 

השלב הבא הוא המגע עם הטונר לייזר. הטונר הוא בעצם אבקה המכילה חומרים ייחודיים המומסים בחום, האבקה שיוצאת ממחסנית הטונר נמשכת ע״ חשמל סטטי למטענים חשמליים, במקרה שלנו נקודות השחורות שהלייזר יצר. על התוף נוצר העתק של הדמות, אבל הפעם עם האבקה.

 

העברת החומר אל הדף, פעולה הנעשית ע״י כבל תיל שנקרא קורונה Corona Wire, בכבל עובר מתח גבוה, מה שגורם לאבקה להתנתק מהתוף ישירות אל הדף.

 

כעת הדף שעליו כבר מוטבע האימג׳ עובר בין שני צינורות או גלילים בלחץ רב כאשר אחד מהם משחרר חום עז וכך טונר הלייזר, כלומר האבקה מותכת על הדף.

 

איזה סוגי טונר צבעוני ללייזר?

 לאחר זמן מה שהמדפסת כבר ברשותכם, תגלו שמחסנית הטונר אוזלת, זאת אומרת שהאבקה נגמרה, מה עושים? ישנן שלוש אפשרויות לטונר חליפי למדפסת לייזר, האחד, טונר מקורי, השני טונר חילופי והשלישי טונר ממוחזר ונרחיב קלות:

 

טונר מקורי הוא טונר חליפי למדפסת לייזר הנוצר ע״ החברה המספקת את מדפסת הלייזר, אמנם הטונר באופן יחסי יקר, אבל הוא כן אמין והחברה המייצרת נותנת אחריות על המוצר.

 

טונר ממוחזר הוא טונר למדפסת לייזר אשר משומש באופן חוזר, יתרונותיו הבולטים שהוא ידידותי לסביבה ומחירו זול עד מאוד, עם זאת רצוי לציין שעקב כך שאינו חדש הוא מתבלה באופן יחסי מהר יותר וכך נשחק מהר יותר.

 

הטונר האחרון הוא טונר חליפי למדפסת לייזר, נקרא גם טונר תואם, כלומר תואם לטונר המקורי ומבצע את אותה העבודה, פשוט אינו מקורי. אלה טונרים איכותיים אשר בדרך כלל יקבלו אחריות מהחברה שיוצרת אותם שאינה זהה לחברה שיצרה את המדפסת.

 

שדרגו לכם את החיים והזמינו טונר צבעוני למדפסת לייזר עוד היום!

 צרו עמנו קשר טלפונית: 03-5101636

או בדוא"ל: givunim.inc@gmail.com

טונר לייזר
טואול - בניית אתרים